RoTec Polska zaprasza na Dni Otwarte

Rotec Polska, Dni Otwarte © Rotec Polska

Udostępnij:

Firma RoTec Polska zaprasza w dniach 11-12 kwietnia do swojej siedziby w Tychach na Dni Otwarte, podczas których odbędą się seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania. 

W programie będą między innymi szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle samochodowym i lotniczym, prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach wodnych i rozpuszczalnikowych firmy Ecoclean oraz na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno. Poza tym zaprezentowane zostaną natryskowe myjki warsztatowe oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic. Na miejscu będą również przedstawiciele firm zajmujących się doradztwem i sprzedażą w zakresie rozpuszczalników i detergentów do mycia w przemyśle. Program szkoleń i prezentacji pierwszego i drugiego dnia jest taki sam.Organizatorzy wydarzenia liczą na to, że uda się powtórzyć sukces poprzednich Dni Otwartych, na których pojawiło się ok. 100 klientów.

Firma RoTec Polska jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Ecoclean oraz wyłącznym dystrybutorem firm Ultratecno i Cryonomic. Podczas dni otwartych zaprezentowane zostaną wszystkie oferowane urządzenia do mycia i czyszczenia, odbędą się testy mycia oraz będzie możliwość obejrzenia wyważarek firmy Schenck RoTec.


TOP w kategorii
W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie www.rotec.pl podając swoje dane oraz dane firmy.

Źródło: RoTec Polska

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również