RoTec Polska zaprasza na Dni Otwarte

Preview
Rotec Polska
Reklama
Reklama

Firma RoTec Polska zaprasza w dniach 11-12 kwietnia do swojej siedziby w Tychach na Dni Otwarte, podczas których odbędą się seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania. 

W programie będą między innymi szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle samochodowym i lotniczym, prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach wodnych i rozpuszczalnikowych firmy Ecoclean oraz na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno. Poza tym zaprezentowane zostaną natryskowe myjki warsztatowe oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic. Na miejscu będą również przedstawiciele firm zajmujących się doradztwem i sprzedażą w zakresie rozpuszczalników i detergentów do mycia w przemyśle. Program szkoleń i prezentacji pierwszego i drugiego dnia jest taki sam.

Reklama

Organizatorzy wydarzenia liczą na to, że uda się powtórzyć sukces poprzednich Dni Otwartych, na których pojawiło się ok. 100 klientów.

Firma RoTec Polska jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Ecoclean oraz wyłącznym dystrybutorem firm Ultratecno i Cryonomic. Podczas dni otwartych zaprezentowane zostaną wszystkie oferowane urządzenia do mycia i czyszczenia, odbędą się testy mycia oraz będzie możliwość obejrzenia wyważarek firmy Schenck RoTec.

Powiązane firmy

Reklama

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie www.rotec.pl podając swoje dane oraz dane firmy.

Źródło: RoTec Polska

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama