RS Components prezentuje nowy katalog EMEA dostępny w sześciu językach

©

Udostępnij:

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), wiodący na świecie dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, zaprezentowała swój nowy katalog w formie papierowej. Katalog RS dla regionu EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) wyróżnia się nowym, przejrzystym układem graficznym, który ułatwia przeglądanie ponad 80 000 najczęściej kupowanych produktów, a jednocześnie umożliwia dostęp do pełnej oferty ponad 550 000 produktów online.     

Katalog RS jest dostępny w sześciu językach w ponad 50 krajach w regionie EMEA. W katalogu zawarto ponad 80 000 najbardziej polecanych przez klientów produktów ze wszystkich dostępnych w RS grup produktowych. Poręczność i układ katalogu są niezastąpionym instrumentem dla inżynierów i techników preferujących tradycyjne formy przeglądania komponentów. Ponadto obejmuje on dodatkowe wskazówki nawiązujące do informacji, dokumentów technicznych oraz kompletnej gamy 550 000 produktów dostępnych na stronie internetowej RS.Keith Reville, Global Marketing Director w  Electrocomponents, deklaruje:
"Staramy się dostarczać naszym klientom jak najlepsze produkty i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, a nowy katalog RS dla regionu EMEA daje jeszcze więcej możliwości przeglądania informacji o produktach i jest podstawą naszej strategii marketingowej. Naszym celem było stworzenie z katalogu jeszcze bardziej użytecznego narzędzia i zaprezentowanie naszej oferty w bardziej kompleksowy sposób wraz z odnośnikami do strony RS Online, gdzie dostępne są trójwymiarowe modele produktów oraz prezentacje video wybranych zastosowań i technologii."

O RS Components
RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje ponad 550 000 produktów, zaopatrując ponad milion klientów poprzez sprzedaż internetową i katalogową. RS realizuje dziennie ponad 46 000 zamówień. Firma oferuje produkty z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od 2500 wiodących producentów.

Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
i w zeszłym roku finansowym do 31 marca 2012 osiągnęła dochody w wysokości 1,27 mld funtów. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.rspoland.com.    

Udostępnij:

Drukuj
Gerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również