Ruszyła druga edycja konkursu IREW

©

Udostępnij:

Po raz drugi Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej wręczy w 2011 roku Nagrodę IREW. Uhonorowana zostanie nią osoba lub grupa osób, która przedstawi materiał publicystyczny najbardziej Interesujący i Rzetelny o Energetyce Wiatrowej.

Praca powinna przyczyniać się do popularyzacji idei wykorzystania siły wiatru do produkcji energii elektrycznej, ukazania korzyści ekologicznych, społecznych czy gospodarczych energetyki wiatrowej. Konkurs ma na celu nagrodzenie autora materiału, który wśród wielu dostępnych publikacji w sposób najbardziej kompetentny poruszył temat energetyki wiatrowej.

Nagrodą w Konkursie jest 10.000 zł oraz pamiątkowa statuetka.W konkursie mogą brać udział pojedyncze osoby lub grupy osób. Zgłoszone do konkursu materiały muszą być opublikowane lub wyemitowane między 1 kwietnia 2010 roku a 24 marca 2011 roku.

Prace można zgłaszać do 25 marca 2011.

Prace konkursowe można wysyłać drogą elektroniczną na adres [email zakodowany] lub listem poleconym na adres organizatora.Ogłoszenie zwycięzcy i uroczystość wręczenia nagrody podczas Gala Dinner VI Konferencji i Targów „Rynek energetyki wiatrowej w Polsce"

Regulamin konkursu dostępny na: www.psew.pl/konkurs.htm

Ogłoszenie zwycięzcy i uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas Gala Dinner VI Konferencji „Rynek energetyki wiatrowej w Polsce".

Laureatem pierwszej edycji konkursu został pan Piotr Cieśliński za materiał opublikowany w Gazecie Wyborczej pt. „Zielona wyspa w pępku świata". Wyróżnienia otrzymali pani Magdalena Krowicka i pan Przemysław Chudy za pracę opublikowaną w Ekologii Przemysłowej pt. „Wicherek czy wichura. Szanse i ograniczenia rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce" oraz pan Tomasz Zubilewicz za materiał wyemitowany w telewizji TVN pt. „Otwarcie farmy wiatrowej - Łęki Dukielskie".

Udostępnij:

DrukujTomasz Kanikuła
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również