Seifert Polska rozszerza kontrakt z klientem branży papierniczej

©

Udostępnij:

Spółka podpisała umowę dotyczącą zwiększenia ilości składowanych palet aż do 12 tysięcy. Trafią one do magazynów w Poznaniu i Katowicach.

- Zwiększenie przez klienta wolumenu palet świadczy o jego zadowoleniu z naszych usług. Magazyny na Śląsku i w Wielkopolsce są nie tylko odpowiednio przygotowane do przechowywania materiałów dla branży papierniczej, ale również doskonale zlokalizowane, co z pewnością miało znaczenie w wyborze powierzchni magazynowej Seifert Polska – podkreśla Jan Brachmann, prezes zarządu spółki.Dysponująca sporym potencjałem Seifert Polska planuje dalsze strategiczne zwiększanie ilości składowanych palet we wszystkich magazynach spółki w Polsce, zarówno dla obecnych jak i nowych klientów.Grupa Seifert posiada 30 oddziałów w Niemczech, Czechach i w Polsce. Oferuje innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży papierniczej, motoryzacyjnej i chemicznej. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również