Sięgnij po złoto na targach DREMA!

Złote Medale, targi DREMA © MTP

Udostępnij:

Tylko do 28 lipca przyjmowane są zgłoszenia w ramach Konkursu o Złoty Medal MTP na targach DREMA. To wyróżnienie dla najlepszych, odgrywające kluczową rolę w strategii komunikacji z klientami.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki: powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.Pakiet medalisty, tj. obszerny pakiet świadczeń reklamowych, pozwoli przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów, jak również stanowić będzie gratyfikację na tle konkurencji. Sąd konkursowy ogłasza wyniki na miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Wykorzystanie bazy współpracujących przy targach DREMA mediów, tak branżowych, jak i ogólnopolskich, pozwala udostępnić szerokiej publiczności listę nagrodzonych firm i ich produktów. Będzie ona też opublikowana, wraz ze zdjęciami laureatów, w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynie DREMA News. Każdy z laureatów otrzymuje prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu.

Ważnym aspektem promocji jest też oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający w trakcie trwania targów DREMA (12-15.09.2017) dostrzegą wyróżnione produkty.

Każdy produkt będzie też brał udział w konkursie, w którym o zwycięstwie zdecydują konsumenci. Dzięki głosom m.in. klientów i zwiedzających targi laureat ma szansę zdobyć dodatkowo nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.Źródło: MTP

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również