SSI SCHÄFER na targach LogiMAT 2020

Preview
SSI Schaefer
Reklama
Reklama

Podczas targów LogiMAT 2020 firma SSI SCHÄFER zaprezentuje swoją wiedzę w zakresie kluczowych technologii zorientowanych na przyszłość i wydajnych procesów łańcucha dostaw. 

Od rozwiązań manualnych po te w pełni zautomatyzowane – SSI SCHÄFER służy wiedzą w zakresie intralogistyki firmom o różnym potencjale i działających w różnych branżach. Główne stoisko w hali 1 będzie poświęcone zielonej logistyce i rozwiązaniom do manualnego, półautomatycznego i w pełni zautomatyzowanego kompletowania zamówień, mającym na celu szybkie przetwarzanie zamówień. Zrównoważona intralogistyka obejmuje swoim zakresem fazę budowy i projektu, jak i technologię green crane/shuttle, zieloną technologię przenośników, koncepcje konserwacji prewencyjnej wraz z pełną ofertą opakowań zwrotnych. Dedykowane opakowania SSI SCHÄFER umożliwiają transport produktów wrażliwych i zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Reklama

W dziedzinie robotyki SSI SCHÄFER zaprezentuje zarówno wysoce dynamiczne rozwiązanie do wydajnego kompletowania sztuk, jak i kompaktowy moduł do w pełni zautomatyzowanej paletyzacji jednorodnego asortymentu produktów, na przykład w ramach paletyzacji końcowej. Ponadto na stoisku firmy będzie można zapoznać się z inteligentnymi systemami magazynowania i kompletacji zamówień, które gwarantują wydajne procesy wraz z wykorzystaniem systemów manualnych, półautomatycznych i w pełni zautomatyzowanych. Każdy system charakteryzuje się konstrukcją modułową, która jest elastyczna, łatwa w montażu i dostosowana do indywidualnych zastosowań u klientów, ale także możliwa do skalowania w celu dostosowania do przyszłego rozwoju rynku i firmy.

Na LogiMat 2020 zostanie również zaprezentowany moduł regałów windowych LogiMAT. Jako rozwiązanie do przechowywania i kompletacji małych ładunków, podnośnik magazynowy może działać jako system autonomiczny lub zostać zintegrowany bezpośrednio z SAP jako rozwiązanie typu plug&play. Występuje również dodatkowa integracja oprogramowania z systemami ERP wyższego poziomu za pomocą oprogramowania WAMAS LogiMAT.

Powiązane firmy

Reklama

Na oddzielnym stoisku w hali 8 firma SSI SCHÄFER zaprezentuje swoje portfolio oprogramowania obejmujące wszystkie procesy od magazynowania po zarządzanie przepływem materiałów za pomocą WAMAS, WAMAS GO, WAMAS Lighthouse i SAP. Rozwiązania te, dostosowane specjalnie do wymagań klientów, są przeznaczone zarówno do systemów manualnych, jak i zautomatyzowanych. Korzystają z nich zarówno duże korporacje, jak i średnie przedsiębiorstwa. Oprogramowanie logistyczne SSI SCHÄFER można nabyć jako rozwiązanie samodzielne lub zintegrowane w ramach kompletnego rozwiązania.

Targi branżowe LogiMAT w Stuttgarcie odbędą się w dniach 10-12 marca 2020 r.

Źródło: SSI SCHÄFER

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama