Standard, który ułatwia pracę

Preview
Phoenix Contact
Reklama
Reklama

 

Jednym z czynników poprawiających konkurencyjność zakładów są w pełni kompatybilne rozwiązania z zakresu automatyki i sterowania. Dzięki jednakowym standardom obsługi i montażu przyspieszają one instalację i serwisowanie maszyn oraz redukują zapas części w magazynie, przekładając się na obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Założenia te spełnia system przekaźników Rifline complete, złączek szynowych Clipline complete i I/O Axioline F firmy Phoenix Contact. Zaciski push-in umożliwiają przyłączenie przewodów bez użycia narzędzi, a spójny system mostków i ustandaryzowane materiały opisowe usprawniają montaż i integrację w ramach istniejących systemów. Produkty Phoenix Contact można szybko i tanio opisywać, wykorzystując darmowe oprogramowanie Clip Project dedykowane do obsługi wszystkich drukarek producenta.

Reklama
Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama