Startuje Young Engineer Award. Można wysyłać projekty

Preview
ITEM
Reklama
Reklama

Rusza nowa edycja konkursu Young Engineer Award. Aby wziąć udział w rozgrywkach należy wysłać projekt CAD przygotowany w oparciu o produkty item. Wystarczą chęci i odrobina kreatywności!

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się do 31.08.2019, a następnie przesłać projekt do 26.09.2019. Przyjmowane są dowolne formaty projektu. Dodatkowo warto stworzyć krótki opis swojego pomysłu, aby mógł on zostać wzięty pod uwagę w konkursie. Udostępnienie danych może odbyć się za pomocą chmury np. DropBox, Wetransfer lub Google Drive. Następnie eksperci item w charakterze jury wybiorą drogą głosowania najlepsze koncepcje z otrzymanych zgłoszeń, a zwycięzcy otrzymają jedną z trzech atrakcyjnych nagród.

Reklama

Źródło: ITEM

Reklama

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama