Stopa wahliwa nierdzewna do zastosowań higienicznych

©

Udostępnij:

W ofercie firmy Elesa+Ganter Polska jest już dostępny najnowszy model stopy wahliwej do zastosowań higienicznych. Nowy produkt nosi oznaczenie GN 341.2 i jest unowocześnioną wersją stopy GN 341.1 wyposażoną w gumową, białą podkładkę antypoślizgową. Konstrukcja taka pozwala na uniknięcie zabrudzeń podłoża powstających na skutek przestawiania maszyny.

Stopy serii GN 341.1 i GN 341.2 mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie najwyższego stopnia higieny. Jest to możliwe zarówno dzięki użytym do produkcji materiałom jak i specjalnej konstrukcji stopy. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali AISI 304 / AISI 303. Trzpień stopy nagwintowany jest tylko w części, która po wyregulowaniu wysokości zakrywana jest przez specjalną tuleję.Specjalnie ukształtowane gniazdo przegubu uniemożliwia gromadzenie się brudu i ułatwia mycie. Dopełnieniem tej specjalnej konstrukcji jest podkładka gumowa, wulkanizowana do podstawy stopy w celu wyeliminowania możliwości gromadzenia się bakterii pomiędzy tymi materiałami.
Potwierdzeniem faktu osiągnięcia najwyższego stopnia standardów higieny stóp wahliwych serii GN 341.1 i GN 341.2 jest fakt spełnienia przez nie bardzo restrykcyjnych przepisów dopuszczenia do stosowania przez Departament Rolnictwa USA (United States Department of Agriculture), zezwalającego na użycie stóp m.in. przy przetwórstwie mięsa i drobiu. Kopia certyfikatu udostępniana jest na życzenie klienta.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również