Szybka, wielofunkcyjna drukarka etykiet kolorowych Epson TM-C3400

©

Udostępnij:

Niezależnie od tego czy chodzi o ostrzeżenia na opakowaniach, barwne kody na komponentach czy też wskazania w aktach pacjentów, kolor przekazuje ważne informacje. Jego zastosowanie pozwala na intuicyjną reakcję, a zatem umożliwia zoptymalizowanie procesów i uniknięcie błędów. Drukarka etykiet kolorowych Epson TM-C3400 sprawia, że tworzenie takich opisowych etykiet jest bardzo łatwe.

Epson TM-C3400 przewyższa inne atramentowe drukarki etykiet, jeśli chodzi o łatwość obsługi: obecnie jest to jedyny model dostępny na rynku, w którym wszystkie elementy sterujące są umieszczone z przodu urządzenia. Pozwala to na szybką i łatwą zmianę wkładów i papieru - co jest bardzo przydatne, kiedy drukarka stoi na półce lub pod biurkiem. Zaawansowane oprogramowanie i sterowniki, w tym pakiet SDK , umożliwiają centralne zarządzanie przez sieć i konfigurowanie dużych instalacji obejmujących nawet
64 drukarki.
Drukarka Epson TM-C3400 jest idealna również dla firm dysponujących mniejszym budżetem. W porównaniu z bieżącymi drukarkami termicznymi albo innymi technologiami atramentowymi urządzenie zużywa znacznie mniej prądu podczas druku i w stanie gotowości. Przyczyna? Dotychczasowe technologie wymagają energochłonnego nagrzewania elementów drukujących, podczas gdy piezoelektryczna głowica drukująca firmy Epson działa bez wydzielania ciepła. Epson dąży do tego, aby zminimalizować wpływ swoich produktów na środowisko naturalne przez cały cykl ich użytkowania. Ponadto Epson przyczynia się do ochrony środowiska, stosując się do standardów technicznych określonych w dyrektywach RoHS (ograniczenie użycia substancji niebezpiecznych)
i WEEE (ograniczenie odpadów).Epson TM-C3400 - kluczowe cechy i funkcje:
§ Kolorowa drukarka etykiet z technologią Epson PiezoTM
§ Wytrzymałe, odporne na rozmazywanie wydruki dzięki trwałemu atramentowi pigmentowemu
§ Duża szybkość druku - do 1000 etykiet na godzinę
§ Szeroki wybór nośników: wstępnie pocięte etykiety, opaski na rękę, bilety, papier ciągły
i etykiety w rolce
§ Nośniki o szerokości od 25 do 112 mm, szerokość druku od 20 do 104 mm
§ Druk dwukierunkowy
§ Podawanie papieru z wewnętrznej rolki lub od tyłu (papier składany)
§ Łatwość obsługi: wszystkie elementy sterujące są z przodu drukarki, więc można ustawić ją na półce lub pod biurkiem
§ Interfejsy: USB 2.0 lub Ethernet 802.11b/g
§ Wsparcie dla tworzenia oprogramowania, w tym pakiet SDK
§ Standardowo wyposażony w automatyczny mechanizm tnący
www.epson.pl

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również