Targi Euro-Lift w przyszłym roku

targi Euro-Lift © Targi Kielce

Udostępnij:

Choć branża targowa powróciła do działalności, pierwsze targi po okresie lockdownu już za nami, to jednak nie wszystkie tegoroczne wydarzenia targowe jednak się odbędą. Przykładem są targi Euro-Lift, które zostały przeniesione na przyszły rok.

Jak podkreślają organizatorzy targów Euro-Lift spełnienie oczekiwań uczestników tego wydarzenia było priorytetem, dlatego na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży podjęta została decyzja o zmianie terminu targów Euro-Lift.Spotkanie branży dźwigowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbędzie się od 28 do 29 kwietnia 2021 r.Źródło: Targi Kielce

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również