Targi INDUSTRYmeeting już za dwa tygodnie

Preview
Expo Silesia
Reklama
Reklama

W ostatnim dniu lutego br. rozpoczną się Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, dedykowane innowacyjnym produktom i rozwiązaniom. Premierowa edycja tego wydarzenia odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Zespół Expo Silesia od lat realizuje w aglomeracji śląskiej specjalistyczne targi branżowe, m.in.: TOOLEX oraz ExpoWELDING. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu już lat zostanie wykorzystane tym razem do stworzenia nowej formuły kolejnego wydarzenia, dedykowanego kluczowym technologiom przemysłowym, obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące.

Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting może stać się doskonałą platformą wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych zamówień. A wszystko to w zintegrowanej przestrzeni i terminie.

Reklama

INDUSTRYmeeting, dzięki Strefie Konsultacyjno-Seminaryjnej, ma również okazję stać się doskonałą okazją do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Przyszłym transakcjom z pewnością sprzyjać będzie natomiast Strefa Pokazowa, gdzie potencjalnym klientom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości - tak, jak gdyby pracowały właśnie w zakładzie produkcyjnym.

Targi INDUSTRYmeeting odbędą się w dniach 28.02-02.03.2017

Reklama

Źródło: Expo Silesia

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama