Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja

SyMas © SyMas

Udostępnij:


Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Targi odbędą się w dniach 6 - 7 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Organizatorem tegorocznej edycji po raz pierwszy jest firma Targi w Krakowie – największy na południu kraju i czołowy w Polsce organizator targów i kongresów. Dla wszystkich, którzy chcą wziąć w nich udział jako zwiedzający uruchomiono rejestrację online. Na stronach www.symas.krakow.pl lub www.mtc.krakow.pl można wypełnić odpowiedni formularz uprawniający do bezpłatnego wstępu.Lista wystawców systematycznie zwiększa się o nowe firmy nie tylko z Polski, ale z całej Europy. - Targi zgromadzą liderów rynku z ponad 170 firm – podkreśla Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o. – Już teraz mogę zdradzić, że wśród nich będzie wielu nowych wystawców, którzy bacznie obserwując imprezę przekonali się o konieczności wzięcia w niej udziału.

Jak co roku wystawcy zaprezentują nowości produktowe. Będą to m.in.: nowe panele przeciwwybuchowe i systemy detekcji Vent-Tel dla stref Ex, sondy radarowe poziomu materiałów sypkich VEGAPULS, wysokowydajne sita Finex, analizatory do kontroli stanu łożysk w środowiskach niebezpiecznych LeonovaIS, przeciwwybuchowe kasety sterownicze, innowacyjne szafy na materiały niebezpieczne, łopatkowe czujniki poziomu MBA888, stacjonarne sprężarki śrubowe SM12 SFC z regulacją prędkości obrotowej i wiele innych.

Na szczególną uwagę zasługuje tegoroczny program towarzyszący. Znajdą się w nim bezpłatne dla wszystkich odwiedzających seminaria workShops oraz szkolenie pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu dostarczające przede wszystkim praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów produkcji i utrzymania ruchu. Prezentacje poprowadzą m.in. Kazimierz Wiercigroch z Grupy Żywiec S.A,. Rafał Palonek z Kaizen Institute, Michał Wolak z firmy Lean Action oraz wielu innych znakomitych ekspertów.

Szczegóły na temat imprezy i programu towarzyszącego znajdą Państwo na stronach: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl. Tam można również dokonać rejestracji online umożliwiającej bezpłatny wstęp.

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
www.targi.krakow.pl
www.expo.krakow.pl


Data i miejsce:
6-7 października 2015
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586 KrakówKontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Zespołu Organizacji Targów
tel. +48 12 65 95 24
tel. kom. +48 510 134 219
banach@targi.krakow.pl

Karol Miernikiewicz – Zastępca Komisarza Targów
tel. +48 12 651 95 31
Kom.: +48 507 044 183
[email zakodowany]

 

 

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również