Terminal danych Motorola MC9190-G

Preview
Motorola
Reklama
Reklama

Terminal danych Motorola MC9190-G to najnowszy model cieszącej się uznaniem serii MC9000. W odróżnieniu od poprzednich wersji urządzenie cechuje podświetlany ekran o większej rozdzielczości, większa wydajność i bardziej rozbudowane opcje skanowania.

Terminal pracuje w oparciu o szybki procesor Marvell PXA320 806MHz obsługujący najbardziej zaawansowane systemy operacyjne do zastosowań mobilnych (Windows Mobile 6.5 oraz Windows CE 6.0), dużą ilość pamięci (256MB RAM i 1GB Flash) oraz gniazdo karty SD do 32GB. Konstrukcja MAX Rugged zapewnia długą żywotność i niezawodność pracy, wykazując odporność na wielokrotne wstrząsy i upadki z wys. 2 metrów. Dzięki czujnikowi RFiD użytkownik błyskawicznie zlokalizuje terminal pozostawiony na hali, w magazynie, rampie przeładunkowej czy fabryce.

Reklama

Główną zaletą modelu MC9190 jest możliwość wyboru przez użytkownika rodzaju skanera kodów kreskowych (laserowy lub wizyjny - sześć rodzajów) pozwalając na odczyt kodów kreskowych 1D, 2D, PDF, kodów o niskiej, średniej i wysokiej gęstości, z małej bądź dużej odległości, a także kodów uszkodzonych i zabrudzonych.
MC9190-G oferuje szeroki zakres komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11a/b/g, a obsługa Bluetooth v2.1 pozwala na bezprzewodowy przesył danych i integrację kolektora z urządzeniami peryferyjnymi (modemy, drukarki, zestawy słuchawkowe i inne) zwiększając funkcjonalność urządzenia.

Reklama

Urządzenia Motorola oferowane są na rynku polskim przez spółkę Koncept-L SA
www.koncept-L.pl

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama