Termometr zaciskowy współpracujący ze smartfonem

© Testo

Udostępnij:

 

Profesjonalna technologia pomiarowa dla instalatorów wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa – z nowymi SmartSondami firmy Testo jest bardziej mobilna niż kiedykolwiek. Kompaktowe przyrządy pomiarowe łączą się bezprzewodowo ze smartfonem lub tabletem oraz można je wygodnie transportować w poręcznej walizce.

Jedną z proponowanych przez Testo SmardSind jest termometr testo 115i (sonda zaciskowa), który łączy się bezprzewodowo ze smartfonem lub tabletem. Jest to profesjonalny przyrząd do pomiaru temperatury powierzchni w ogrzewnictwie, chłodnictwie i sektorze wentylacyjnym. Może być stosowany do pomiaru temperatury zasilania i powrotu  w instalacjach grzewczych.Testo zapewnia większą mobilność podczas pomiarów dzięki połączeniu smartfona lub tabletu ze SmartSondą testo 115i. W połączeniu z równocześnie używaną SmartSondą testo 549i, wszystkie niezbędne parametry instalacji chłodniczej są kalkulowane w sposób automatyczny.

Testo Smart Probes App: jedna aplikacja, wiele zalet
Wszystkie wyniki pomiarów są przesyłane bezpośrednio do darmowej mobilnej Aplikacji „Testo SmartProbes App”, która pozwala użytkownikowi na wygodny odczyt danych pomiarowych na smartfonie czy tablecie. Raport pomiarowy może  zostać generowany natychmiast, bezpośrednio na miejscu pomiaru i wysłany w formie PDF lub pliku Excel.

Minimalne wymagania:
- iOS 8.3 lub nowszy,
- Android 4.3 lub nowszy,
- Bluetooth 4.0.

W skład zestwu wchodzą: termometr zaciskowy testo 115i współpracujący ze smartfonem do pomiarów na rurach o śednicy od 6 do maks. 35 mm, baterie oraz protokół kalibracji fabrycznej.

www.testo.com.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również