To był dobry rok dla marki APC by Schneider Electric

© Schneider Electric

Udostępnij:

Schneider Electric może się pochwalić licznymi nagrodami, które udało się firmie zdobyć w tym roku.

W ostatnio rozstrzygniętym konkursie na produkt roku 2015 magazynu IT Professional urządzenie APC Smart-UPS X 3000VA zdobyło główną nagrodę w kategorii sprzętu do wyposażenia serwerowni. Produkt został wybrany głosami czytelników magazynu.W minionym roku APC otrzymało również nagrodę w konkursie DCS 2015 Awards, który nagradza projektantów, producentów, dostawców i usługodawców działających na rzecz optymalizacji i ułatwienia zarządzania centrami danych. Oprogramowanie StruxureWare for Data Center, czyli zintegrowany pakiet rozwiązań DCIM, na który składają się wszechstronne narzędzia do zarządzania operacjami, sterowania i administracji centrum danych, został już drugi rok z rzędu nagrodzony w kategorii „rozwiązania do zarządzania infrastrukturą centrum danych (DCIM)”. Aplikacje DCIM wspomagają funkcjonowanie przedsiębiorstw, umożliwiając zarządzanie centrami danych na wielu różnych płaszczyznach.

Kolejnym wyróżnieniem dla firmy było zajęcie pierwszego miejsca przez zasilacz APC Smart-UPS 600CA 340V w branżowym konkursie Liderzy IT w kategorii Infrastructure Innovation – infrastruktura fizyczna. W konkursie Liderzy IT wyłania się i wyróżnia najlepsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania, produkty oraz usługi technologiczne w branży IT. Kapituła konkursowa w każdej z 18 kategorii wyłania zwycięzcę spośród tych kandydatów, którzy wcześniej zyskali aprobatę internautów. To właśnie użytkownicy docenili Smart-UPS, który w swojej kategorii pokonał aż sześć innych urządzeń i zyskał miano Lidera.

APC by Schneider Electric zostało także docenione jako partner biznesowy. Na tegorocznej gali Tech Trendy Biznes 2015 organizowanej przez miesięcznik branżowy Computer Reseller News przyznano nagrody dla najlepszych menadżerów i firm IT.Po raz pierwszy w historii plebiscytu organizowanego przez CRN głos otrzymali także czytelnicy kwartalnika „Vademecum VAR-ów i integratorów”, którzy wybrali najlepszych wg nich producentów zaawansowanych rozwiązań informatycznych w różnych kategoriach produktowych. Nagrodą w kategorii „Producent systemów zasilania i klimatyzacji” uhonorowano firmę Schneider Electric, w ramach której działa marka APC by Schneider Electric.

Źródło: Schneider Electric

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również