Transformatory suche żywiczne poleca polska firma

©

Udostępnij:

Transformatory żywiczne w odróżnieniu od olejowych są m.in. przyjazne dla środowiska, odporne na ogień, wytrzymałe na chwilowe przeciążenia i nie wymagają dodatkowego czynnika chłodzącego (wystarczy jedynie powietrze). Zalety te przyczyniają się do coraz powszechniejszego ich stosowania - również u nas...

PHU Elektra z Tychów jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce znanego europejskiego producenta transformatorów żywicznych - włoskiej firmy GBE S.r.l. z Orgiano. Firmy, która jako pierwsza na świecie zdobyła certyfikat E2 C2 F1 - zgodny z nową normą 60076-11 (2004) - na transformator żywiczny o mocy 2000 kVA. Co więcej, GBE S.r.l. wyróżnia się także uzyskanym certyfikatem nr A801552 na wnętrzowe i napowietrzne transformatory suche żywiczne.Na uwagę zasługuje fakt, że polskie przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale też montażem, obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną oraz remontami transformatorów suchych innych producentów.

W poniższej tabelce znajdują się podstawowe informacje o oferowanych przez PHU Elektra transformatorach suchych żywicznych. Ze szczegółową ofertą tej firmy będzie można się zapoznać na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej - w hali F na stoisku nr 20.

(ak)Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również