TRW łączy unikatową ofertę produktów i technologii pod hasłem „corner module”

Preview
TRW
4.2.2011
Reklama
Reklama

Firma TRW Automotive Aftermarket wprowadziła nowy termin branżowy - „corner module" - pod którym kryje się kompleksowa oferta najwyższej jakości części odpowiadających za bezpieczeństwo pojazdu. Częściami składającymi się na „corner module" są: elementy układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia oraz amortyzatory.

W ten sposób firma TRW kolejny raz wyraża swą przewodnią koncepcję: „bezpieczeństwo tam, gdzie jest najbardziej potrzebne". TRW, jako jedyny producent części zamiennych o jakości wyposażenia oryginalnego (OE) który oferuje pełną gamę elementów podwozia, jest liderem pod względem produktów i technologii w tym segmencie. Z danych wynika, że 53% samochodów wyprodukowanych w roku 2009 miało fabrycznie zamontowane części TRW o znaczeniu krytycznym dla bezpieczeństwa.

Reklama

Oferując produkty, które składają się na „corner module", TRW zapewnia klientom proste rozwiązanie w zakresie zaopatrzenia. Daje to także pewność dystrybutorom TRW dostarczającym te części swoim klientom, że TRW jako producent elementów OE dostarczy produkty, które doskonale współpracują ze sobą po zamontowaniu w samochodzie. Na rynku rośnie zainteresowanie dostawcami, którzy mogą przedstawić pełną ofertę wysokiej jakości części podwozia. Dzięki swoim korzeniom w segmencie OE, dorobkowi technicznemu i doświadczeniu TRW ma najlepsze warunki, by zaspokoić ten popyt. Ponadto jeden dostawca oznacza także, że wystarczy jeden kontakt w zakresie sprzedaży, finansów, komunikacji marketingowej, logistyki i szkoleń. Bezpieczeństwo, jakość, asortyment i wygoda pod jedną marką - TRW.

Koncepcję „corner module" TRW promuje szeroko zakrojona kampania reklamowa i marketingowa w całej Europie. Podkreśla się w niej najważniejsze przesłania TRW:
- jakość produktów z myślą o bezpieczniejszej jeździe,
- największy asortyment,
- przyszłościowa technologia dla każdego po przystępnej cenie.
W ciągu najbliższych miesięcy logo „corner module" zacznie się stopniowo pojawiać w wybranych materiałach informacyjnych TRW.

Reklama

Dodatkowe informacje: www.trw.pl

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama