Uchwyt tokarski 3/2 w kombinacji 3- i 2-szczękowej w jednym korpusie

Rohm, uchwyty tokarskie © Rohm

Udostępnij:

Elastyczna koncepcja mocowania produkcji RÖHM - uchwyt tokarski zębatkowy w kombinacji 3- i 2-szczękowej w jednym korpusie daje oszczędność czasu mocowania, tak ważną w nowoczesnej technologii.

Konstruktorzy RÖHM wymyślili dwa uchwyty tokarskie w jednym. Dzięki konstrukcji 3/2, możliwe jest pewne mocowanie w uchwycie tokarskim zarówno przedmiotów walcowych, jak i kwadratowych lub prostokątnych. System zębatkowy zacisku, sprawdzony na przestrzeni dziesięcioleci, gwarantuje bezproblemowe i pewne mocowania oraz dokładności bicia. Trwałość i powtarzalność operacyjna jest jak zawsze bezdyskusyjna, sprawdzona przez tysiące klientów.

System szybko-wymienny RÖHM pozwala na bezproblemową, prostą i błyskawiczną wymianę szczęk w całkowitym zakresie mocowania. System zębatkowy RÖHM, poprzez szerokie powierzchnie robocze zębatek i szczęk, gwarantuje bardzo wysokie siły mocowania i dokładności, sprawdzone w ekstremalnych środowiskach obróbkowych.Uchwyty tokarskie 3/2 znalazły już klientów w branży medycznej, w szczególności do obróbki komponentów dla implantów ortopedycznych.

Więcej informacji na stronie: www.eshop.roehm.biz


TOP w kategorii
Dzięki konstrukcji 3/2 możliwe jest pewne mocowanie w uchwycie tokarskim zarówno przedmiotów walcowych, jak i kwadratowych lub prostokątnych.

Źródło: RÖHM

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również