Uniwersalne giętarki do druku 2D

Ultimation, giętarki, TFM © TFM

Udostępnij:

Firma Ultimate Automation (Ultimation) wprowadza do swojej oferty dwuosiowe giętarki do drutu 2D, w tym modele ze zintegrowanymi zgrzewarkami, maszyny przeznaczone do gięcia kółek oraz różnego rodzaju automatyczne zgrzewarki do drutu.

Urządzenia firmy Ultimation charakteryzują się przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi i wysoką jakością wykonania. Jednocześnie uznawane są za jedne z najszybszych wielozadaniowych giętarek 2D na świecie. Znajdują szerokie zastosowanie w firmach zajmujących się m.in. produkcją ekspozytorów wystawienniczych, filtrów, klatek dla zwierząt, szeroko pojętych ozdób z drutu, lamp itd. Ostatnio oferta firmy została rozszerzona o półautomatyczną zgrzewarkę, umożliwiającą sprawną i szybką produkcję stelaży abażurów.Mająca siedzibę w Partridge Green w Wielkiej Brytanii firma Ultimation od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki drutu. Oferta obejmuje dwuosiowe giętarki do drutu 2D, w tym modele ze zintegrowanymi zgrzewarkami, maszyny przeznaczone do gięcia kółek oraz różnego rodzaju automatyczne zgrzewarki do drutu.

Firma Technologie Formowania Metali jest wyłącznym przedstawicielem Ultimation w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oferuje maszyny, oprzyrządowanie, części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Źródło: TFM

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również