VI edycja konferencji Fiber Laser Days 2019

Fiber Laser Days, IPG Photonics, spawanie, znakowanie, druk 3D © IPG Photonics

Udostępnij:

25 lat innowacji IPG sprawiło, że firma stała się pionierem w rozwoju i sprzedaży laserów włóknowych. Kolejna edycja konferencji to możliwość wymiany doświadczeń oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań w zakresie spawania, znakowania, druku 3D oraz czyszczenia laserowego.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele jednostek badawczych, uczelni technicznych oraz użytkownicy i integratorzy wykorzystujący technologię laserów włóknowych w przemyśle.Harmonogram konferencji obfituje w liczne referaty przedstawiające fakty dotyczące nowoczesnej technologii. Systemy laserowe do spawania, cięcia i mikroobróbki czy spawanie stali odpornych na korozję metodą hybrydową - to tylko niektóre najciekawsze tematy. Firma SolarisLaser zaprezetuje m.in. SolarJet – nową platformę urządzeń do ultraszybkiego znakowania i kodowania wyrobów.

W programie przewidziany jest również pokaz spawania laserowego na Wieloosiowym Systemie do spawania MultiAxis. Konferencja odbędzie się w dniu 26.09.2019 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.


TOP w kategorii
Źródło: IPG Photonics

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również