Wanna wychwytowa z PE o podwójnej powierzchni magazynowej

© Denios

Udostępnij:

Już na pozór drobne zabezpieczenia zauważalnie podnoszą poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Do takich zabezpieczeń należą wanny wychwytowe. Atutem wanny PolySafe Euroline firmy DENIOS, kompaktowej wanny wychwytowej z polietylenu na maks. 4 beczki, są różnorodne ulepszone szczegóły oraz bardzo dobra relacja ceny do jakości.

Nowa wersja PolySafe Euroline bazuje na wypróbowanej przez wiele lat wannie wychwytowej DENIOS o tej samej nazwie, która jednak miała miejsce tylko na 2 beczki. Bardziej kompaktowa i płaska budowa nowej PolySafe Euroline umożliwia wygodne składowanie do 4 beczek po 200 l lub małych pojemników. Zoptymalizowana konstrukcja jest odporna na uderzenia i wstrząsy i odprowadza działające siły prosto do podłoża. Palety chemiczne można odstawiać bezpośrednio na wannie, a dodatkowo dostępne są kraty jako powierzchnia magazynowa. Wykonane seryjnie wycięcia ułatwiają załadunek i transport za pomocą wózków widłowych.Wanna wychwytowa firmy DENIOS z przyjaznego dla środowiska polietylenu wykazuje absolutną szczelność na ciecze, bo wykonana jest bez połączeń metodą wtryskową. Zarazem jest absolutnie wolna od korozji, odznacza się wysoką odpornością na oleje, kwasy, ługi i inne substancje agresywne i jest łatwa do czyszczenia.

Praktyczną przydatnością wśród akcesoriów odznacza się przyrząd do ergonomicznego i bezpiecznego podnoszenia krat stanowiących powierzchnie odstawcze na wannach wychwytowych, dostępny oddzielnie.

Źródło: Denios

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również