Warsaw Industry Week 2020 zgodnie z planem

Preview
Ptak Expo Warsaw
Reklama
Reklama

Od 3 do 5 listopada 2020 r. w Ptak Warsaw Expo odbędą się po raz piąty Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. Podczas tego wydarzenia na 5 głównych salonach branżowych spotkają się producenci i dystrybutorzy najbardziej rozwijających się sektorów przemysłowej produkcji, chcących zaprezentować najnowocześniejsze technologie.

Producenci i dystrybutorzy maszyn do obróbki metalu, obrabiarki do formowania i cięcia metali, narzędzia i komponenty, urządzenia pomocnicze i technologie wspomagające, podwykonawstwo, metrologia i spawanie, obróbka powierzchni, lakiernictwo przemysłowe, akcesoria, farby i środki chemiczne, roboty przemysłowe, automatyka, Internet Rzeczy, Big Data, analityka, Cyber ​​Security, Cloud Computing, integratorzy systemów i systemy wizyjne – to tylko niektóre z technologii prezentowanych podczas Warsaw Industry Week.

Reklama

Ogromna przestrzeń wystawiennicza sprawia, że Warsaw Industry Week stało się prawdziwym świętem przemysłu, dającym możliwość spotkania i połączenia systemów produkcyjnych ze światem cyfrowym. Pełne spektrum nowoczesnych technologii, know-how pozwalające na poznanie i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych w fabryce, fachowa wiedza pozwalająca na efektywniejsze zarządzanie cyklem produkcyjnym i wzrost rentowności. To wszystko podczas jednego wspólnego wydarzenia jakim jest Warsaw Industry Week!

W tym roku organizatorzy, pragnąc podkreślić charakter i zakres branżowy wydarzenia, podzielili targi na główne salony branżowe:

  • Automation Industry Week
  • Metal Industry Week
  • Welding Industry Week
  • Coating Industry Week
  • Wood Industry Week
  • 3D Printing Week

czyniąc wydarzenie bardziej zrozumiałym i czytelnym dla odwiedzających gości, pozwalając im lepiej przygotować się do wizyty, szybko znaleźć interesujących wystawców i zdobyć najbardziej kompletną i wyczerpującą wizję n/t branży.

Powiązane firmy

Reklama

Po sukcesie poprzedniej edycji, ponownie w 2020 r, organizatorzy połączą targi z bogatym programem konferencji i wydarzeń towarzyszących. Wystawcy będą mogli zaprezentować się dodatkowo na scenie otwartej, przeprowadzić szkolenia i warsztaty produktowe. Program wydarzeń towarzyszących będzie wkrótce dostępny na stronie industryweek.pl

Na zwiedzających czekają liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, bezpłatne autobusy z Dworca Centralnego i z lotniska im. F. Chopina, dostęp do internetu WiFi, punkty gastronomiczne. Osoby planujące dłuższy pobyt mogą skorzystać z bogatej bazy noclegowej, jaką oferuje aglomeracja warszawska.

Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, należy wypełnić formularz. Po rejestracji na podany e-mail zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów bezpłatnie.

Źródło: Ptak Warsaw Expo

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama