Warsztaty z cyklu "Automatyka w nowoczesnym wydaniu"

warsztaty ifm electronic © ifm electronic

Udostępnij:

Nowa era automatyki rozpocznie się już 16-17 listopada 2017 w Opalenicy koło Poznania, w hotelu Remes. A wszystko za sprawą lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej - ifm electronic.

Poprzednie edycje warsztatów podniosły poprzeczkę bardzo wysoko, dlatego organizator postanowił nie zawieść oczekiwań gości i przygotował rozbudowany blok szkoleniowy, a także sporo dodatkowych atrakcji. Jak zwykle nie zabraknie innowacyjnych rozwiązań takich jak: kamera O3D, sieć AS-i czy technologii IO-Link.Patronat nad spotkaniem objęły Nordkalk, Schulz Infoprod, SAICON, PFPŻ oraz Polska Akademia Sztuki Kulinarnej, co jeszcze bardziej podnosi rangę tego prestiżowego wydarzenia. Wieczorny Event Party uświetnią wyśmienite dania przygotowane podczas pokazu kulinarnego oraz koncert finalisty Must Be The Music – Tomasza Dolskiego.

Cykl warsztatów ifm electronic został zapoczątkowany w 2016 r. Pierwsze spotkania z zespołem ifm przybrały formułę konferencyjną, jednakże po dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami odbiorców automatyki przemysłowej, firma postanowiła przekształcić je w warsztaty. Dzięki temu uczestnicy mają szansę sami przetestować największe innowacje ifm na stanowiskach treningowych, co stanowi najbardziej obiektywną rekomendację produktów. Spotkanie w Opalenicy jest już ostatnim wydarzeniem z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie” w tym roku, ale spore zainteresowanie warsztatami przełoży się na ich kontynuacje w roku 2018.

Już teraz firma uchyla rąbka tajemnicy – planowana jest organizacja dwóch spotkań – w południowej i centralnej Polsce.Zapisy oraz więcej szczegółów na www.ifm-warsztaty.pl

Źródło: ifm electronic

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również