Wiceprezes PGNiG składa rezygnację

©

Udostępnij:

Mirosław Szkałuba, wiceprezes Zarządu PGNiG SA ds. Pracowniczych i Majątku złożył rezygnację z funkcji Członka Zarządu Spółki z dniem 20 grudnia 2013 roku.

Jednocześnie Zarząd PGNiG SA powołał 20 grudnia 2013 r. Panią Violettę Jasińską-Jaśkowiak, dyrektor Departamentu Rachunkowości PGNiG SA, na Prokurenta Spółki. Udzielona prokura jest prokurą łączną, tj. dla skuteczności czynności prawnych konieczne jest współdziałanie prokurenta łącznie z członkiem Zarządu PGNiG.

Pan Mirosław Szkałuba został wybrany przez pracowników po raz pierwszy na stanowisko Członka Zarządu PGNiG SA w dniu 20 marca 2008 roku. W dniu 8 marca 2011 roku został wybrany przez pracowników i powołany na kolejną kadencję z dniem 13 marca 2011 roku.

www.pgnig.plUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również