Wiosenne promocje Fluke

©

Udostępnij:

Przy zakupie testerów Fluke 1652C, Fluke 1653B i Fluke 1654B klienci otrzymają w prezencie testery napięcia i ciągłości obwodu, oprogramowanie oraz, dodatkowo, klucze wielofunkcyjne. Wiosenną promocją objęte są też multimetry Fluke 115, Fluke 117 oraz mierniki Fluke 365. Ich nabywcy, po zalogowaniu na stronie www, otrzymają w prezencie próbniki Fluke 2AC.

Testery instalacji z serii 1650 umożliwiają weryfikację poziomu bezpieczeństwa instalacji domowych, komercyjnych i przemysłowych. Pozwalają na weryfikację, czy okablowanie jest bezpieczne i zostało zainstalowane zgodnie z wymaganiami norm IEC 60364, HD 384 i wszystkimi odpowiednimi normami krajowymi. Najważniejsze właściwości testerów instalacji z serii Fluke 1650:

  • szybki test pętli wysokoprądowych,
  • niezawodny test pętli 3-żyłowej,
  • bez skomplikowanego wielopoziomowego menu: obrotowy przełącznik wyraźnie wskazuje wybraną funkcję,
  • prosta kompensacja przewodu testowego: adapter zerujący,
  • rozszerzona pamięć,
  • różne tryby testu RCD z regulacją prądu - możliwość wprowadzania indywidualnych ustawień,
  • test czułych na wygładzony prąd stały urządzeń RCD (model Fluke 1654B),
  • wskazania PASS/FAIL (wynik pozytywny/ negatywny) dla testów RCD.

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu Fluke T110, T130 i T150 wyróżnia wysokiej jakości konstrukcja: wytrzymała, ergonomiczna obudowa, grubszy kabel ze wskaźnikiem zużycia (funkcja WearGuard), solidny schowek na akumulatory oraz trwała nakładka ochronna sondy. Testery informują o napięciu prądu stałego i zmiennego, wykorzystując połączoną sygnalizację świetlną, dźwiękową i wibracje wraz z czytelną prezentacją wartości na wyświetlaczu.W ramach promocji Fluke dostępne są zestawy:
– Fluke 1652C + Fluke T110 + klucz wielofunkcyjny
– Fluke 1653B + Fluke T130 + oprogramowanie Fluke DMS + klucz wielofunkcyjny
– Fluke 1654B + Fluke T150 + oprogramowanie Fluke DMS + klucz wielofunkcyjny

Multimetry Fluke 115 i Fluke 117 przeznaczone są dla elektryków i techników pracujących w budynkach komercyjnych, przemysłowych a także „w terenie”. Rozbudowane funkcjonalności pozwalają wykonywać pracę szybciej i bezpieczniej. Miernik Fluke 365, dzięki poręcznym, odłączanym cęgom, umożliwia prowadzenie pomiarów w trudnodostępnych miejscach. Odczytywanie wyników ułatwia duży, podświetlany wyświetlacz.Klienci, którzy kupią powyższe przyrządy i zarejestrują się na stronie www.fluke.pl otrzymają w prezencie bezkontaktowe próbniki napięcia Fluke 2AC.

Więcej informacji na www.fluke.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również