Wirtualna rzeczywistość jest bezcenna w prototypowaniu

FlexLink, rozszerzona rzeczywistość © FlexLink

Udostępnij:

- Inwestowanie w takie technologie jak 3D, wirtualna rzeczywistość (VR) lub rozszerzona rzeczywistość (AR) jest koniecznością – przekonuje na łamach MM Magazynu Przemysłowego Dariusz Kudzia, Country Manager Poland, Dassault Systèmes.

W przypadku nowoczesnych firm inwestowanie w technologie takie jak 3D, wirtualna rzeczywistość (VR) lub rozszerzona rzeczywistość (AR) jest koniecznością. Technologie zorientowane na użytkownika są przygotowane do zmiany sposobu, w jaki firmy komunikują się i kontaktują z klientami, a także zapewniają lepsze doświadczenia dla użytkowników i klientów.

Jedną z najlepszych możliwości, jakie otwierają się dla organizacji dzięki VR, jest rozwój produktu i prototypowanie. Współczesne firmy opierają się na współpracy różnych specjalistów i działów, jednak procesy te często są hamowane ze względu na fizyczną odległość między kluczowymi decydentami. W rzeczywistości VR odległość staje się nieistotna. Podczas procesu tworzenia produktu ręce, które go dotykają, mogą to zrobić w wirtualnym środowisku, niezależnie od fizycznej lokalizacji.
MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również