XXII Seminarium SECO/WARWICK Obróbka Cieplna 4.0

Seminarium Seco/Warwick © Seco/Warwick

Udostępnij:

Odświeżona formuła, potężna dawka wiedzy, szerokie grono profesjonalistów – tak zapowiada się XXII Seminarium SECO/WARWICK Obróbka Cieplna 4.0, które odbędzie się w dniach 10-12 września br.

Firma SECO/WARWICK, będąc liderem obróbki cieplnej metali, nieustannie wyznacza nowe standardy i trendy tej dziedziny. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego Seminarium Obróbki Cieplnej 4.0. W odświeżonej formule, bo w trzech blokach tematycznych, odpowiadającym trzem głównym grupom odbiorców rozwiązań obróbki cieplnej, omówione zostaną najważniejsze trendy z zakresu technologii obróbki cieplnej.Uczestnicy Seminarium z Poznania, stolicy Wielkopolski, przeniosą się w serce Karkonoszy – do Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu, a całe wydarzenie będzie utrzymane w klimacie nurtu Industry 4.0.

Wzorem lat ubiegłych, bazując na swoim doświadczeniu, a także słuchając uczestników, prowadzącymi Seminarium ponownie będą największe autorytety branżowe z Politechniki Łódzkiej oraz Politechniki Poznańskiej wspierane przez ekspertów SECO/WARWICK – Adama Adamka i Łukasza Piechowicza.


TOP w kategorii
Odpowiedzi na nurtujące pytania, możliwość aktywnego udziału w debacie, autorytety branżowe będące gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego – to nie wszystko co czeka na uczestników XXII Seminarium SECO/WARWICK. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także nowości produktowe i technologiczne SECO/WARWICK, mające swoją światową premierę podczas najważniejszego wydarzenia branżowego THERMPROCESS 2019.

Poza oprawą merytoryczną, jak zwykle wysoko ustawiona jest poprzeczka networkingowa. Bowiem pierwszy wieczór to doskonała okazja do nawiązania nieformalnych kontaktów biznesowych, zaś Gala Dinner to zwyczajowo, uroczysta kolacja w jeszcze bardziej uroczystej oprawie artystycznej.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również