Zarezerwuj swój czas na spotkania kooperacyjne

© Subcontracting

Udostępnij:

Subcontracting ITM Meeteings, które odbywają się w ramach Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING (4-7 czerwca 2013 r. Poznań), to umówione spotkania biznesowe ułatwiające znalezienie potencjalnych partnerów w zakresie przetwórstwa metali. Udział w nich jest bezpłatny.

W spotkaniach uczestniczyć mogą wystawcy targów ITM Polska i targów Subcontracting oraz potencjalni zleceniodawcy, a obędą się one odbywać się w dniach 4-6 czerwca w Poznaniu na terenie MTP.Na SUBCONTRACTING ITM Meetings można rejestrować się do 30 maja br. poprzez stronę: http://www.b2match.eu/subcontracting-itm-meetings .
Warto przypomnieć, że poprzednia edycja Subcontracting Meetings (marzec br.) zgromadziła ponad 40 uczestników, odbyło się blisko 100 spotkań.Stoiska wystawców targów Subcontracting 2013 będą zlokalizowane w pawilonie 3, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Metalforum, Hape i Welding (targi ITM Polska).
Więcej na stronie: www.subcontracting.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również