Zasilacz sieciowy 480 W na szynę DIN

© Delta Electronics

Udostępnij:

 

Delta Electronics powiększa serię zasilaczy CliQ M o nowy model z wyjściem 24 V/20 A oferujący największą moc wyjściową spośród dotychczasowych modeli. Zasilacze CliQ M są przystosowane do montażu na szynie DIN.

Zasilacze te zapewniają największą gęstość mocy spośród wszystkich zasilaczy rodziny CliQ, a ponadto jako pierwsze oferują funkcję Advanced Power Boost (APB) zabezpieczającą system i pozwalającą na zapewnienie ciągłej pracy systemu nawet w przypadku dużego skoku prądowego spowodowanego uszkodzeniem jednego z obciążeń.Funkcja Power Boost pozwala oddawać do obciążenia moc ciągłą równą 150% wartości nominalnej przez maksymalnie 7 sekund, umożliwiając uruchamianie np. silników i innych urządzeń o dużym prądzie rozruchowym bez konieczności zakupu większego zasilacza.

Nowy model DRM-24V480W1PN zawiera układ korekcji PFC, wyjście sygnalizacyjne DC OK i wskaźnik LED dla funkcji DC OK/Overload. Zapewnia bardzo dużą sprawność energetyczną, przekraczającą 94% @ 230 VAC. Jest w stanie dostarczyć do obciążenia pełną moc znamionową w zakresie temperatur pracy od -25 do +60°C.

Podobnie jak pozostałe zasilacze serii CliQ M model DRM-24V480W1PN uzyskał dopuszczenia międzynarodowe do pracy na statkach morskich (kategoria środowiskowa C, EMC 2), w zakresie bezpieczeństwa użytkowania (IEC/EN 61558-2-16) oraz do współpracy z aparaturą elektryczną kontrolno-pomiarową (IEC/EN 61010-1) i do współpracy z przemysłowymi systemami sterowania (UL 508).Pod względem poziomu generowanych harmonicznych jest zgodny z wymogami IEC/EN 61000-3-2, Class A.

www.deltaenergysystems.com

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również