Zintegrowany łańcuch wartości Rittal i Eplan na Energetab 2019

Zaproszenie na Energetab © Rittal

Udostępnij:

Międzynarodowe targi energetyczne Energetab rozpoczną się już we wtorek, 17 września w Bielsku-Białej. W ramach największego w Polsce wydarzenia branży energetycznej, firmy Rittal i Eplan zaprezentują zintegrowany łańcuch wartości, czyli systemowe podejście do optymalizacji procesu prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielni, które pozwala firmom znacząco zmniejszyć koszty, skrócić czas i zwiększyć wydajność produkcji.

Zintegrowany łańcuch wartości jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań. Dzięki połączeniu kompetencji Eplan w zakresie projektowania oraz doświadczenia Rittal w zakresie systemów rozwiązań i automatyzacji produkcji, skuteczna optymalizacja oraz industrializacja łańcucha wartości w procesach prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic stała się faktem.W ramach zintegrowanego łańcucha wartości, Eplan odpowiedzialny jest za środowisko, w którym powstaje cyfrowy model projektu, poprawność danych i projektu oraz za wymianę danych pomiędzy tym środowiskiem projektowym a maszynami Rittal. Rittal zaś odpowiada za dostarczenie najwyższej jakości produktów niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego oraz rozwiązań do ich dalszej automatycznej prefabrykacji.

- Wydarzenia takiej rangi jak Energetab, to doskonała okazja do poznania możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy szaf sterowniczych i obudów. Na naszym stoisku zainteresowani będą mogli dowiedzieć się jak wykorzystać możliwości, jakie dają rozwiązania z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych 4.0, czyli oprogramowania pomagającego stworzyć cyfrowego bliźniaka szafy, rozwiązania systemowe w postaci szaf, rozdziału mocy i kontroli klimatu oraz systemy automatyzacji procesu prefabrykacji - mówi Krzysztof Getko, produkt manager firmy Rittal.

Podczas targów Energetab w Bielsku-Białej, w specjalnie przygotowanym RiTruck’u na stoisku nr 7 w strefie L3, eksperci firmy Eplan oraz Rittal zaprezentują korzyści płynące z zastosowania zintegrowanego łańcucha wartości.Źródło: Rittal

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również