AMADA na EuroBLECH 2016

© Amada

Udostępnij:

W trakcie zbliżających się targów EuroBLECH 2016 firma AMADA w przedstawi swoje najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie obróbki blach.

AMADA przygotowuje dużą prezentację swoich maszyn i urządzeń. Odwiedzający targi będą mieli okazję zapoznać się między innymi z laserami światłowodowymi do cięcia, urządzeniami spawalniczymi, kombo-maszynowymi, prasami krawędziowymi, najnowszym oprogramowaniem VPSS 3i oraz pionierskim systemem do obróbki blach. Na czym polega jego innowacyjność? System może zasymulować w tym samym czasie wszystkie dostępne procesy.Dodatkowo firma zaprezentuje próbki uzyskane przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu obróbki metali. Na wystawie odbędzie się także przegląd AMADA’s IoT, V-factory przedstawianego jako koncepcja inteligentnego przedsiębiorstwa. Na powierzchni liczącej niemal 2000 m2 zostanie zaprezentowanych 8 najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn AMADA oraz produktów AMADA MIYACHI.

Wszystkie wystawiane maszyny będą gotowe do produkcji. Każda z nich to unowocześnienie istniejącego urządzenia, bądź całkiem nowe technologicznie rozwiązanie.

W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane:

  • Amada ACIES AJ wykrawarka i laser światłowodowy do cięcia
  • Seria AMADA LCG-AJ światłowodowy laser do cięcia
  • AMADA ENSIS AJ 3 kW laser światłowodowy do cięcia
  • AMADA FLW – ENSIS światłowodowe urządzenie spawalnicze
  • AMADA MIYACHI rozwiązania dla spawania
  • AMADA rozwiązania dla gięcia
  • Rozwiązania cyfrowe AMADA

Źródło: AMADA

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również