AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali

targi AMB © Stuttgart Messe

Udostępnij:

Od 18 do 22 września br. w Stuttgarcie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki Metali – AMB 2018, podczas których prezentowane są rozwiązania techniczne i technologie umożliwiające nowoczesną produkcję. 

Na 120 tys. m2 powierzchni wystawienniczej blisko 1500 wystawców, w tym liderów rynku światowego i technologii, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, aktualne produkty i trendy branżowe. Tym samym AMB utrzymuje miejsce w czołówce targów przeznaczonych tej branży i znajduje się w pierwszej piątce na świecie.Zakres tematyczny wydarzenia to: maszyny do obróbki skrawaniem, maszyny do obróbki ubytkowej i inne obrabiarki, narzędzia precyzyjne, techniki pomiarowe i badanie jakości, techniki utrzymania ruchu i montażu, oprogramowanie, systemy komputerowe i urządzenia peryferyjne, komponenty, elementy konstrukcji, podzespoły, usługi, organizacje i prasa fachowa.Źródło: Messe Stuttgart

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również