Atmat na Dniach Druku 3D

Atmat © Atmat

Udostępnij:

Podczas zbliżających się Dni Druku 3D w ramach targów STOM w Kielcach firma Atmat nie tylko będzie jednym z wystawców, ale także zdecydowała się na współpracę i została fundatorem tego wydarzenia.

Firma zaprezentuje się w najwyższej klasie pokazując swoje umiejętności oraz rozwiązania. Wydarzenie to będzie idealnym momentem na zaprezentowanie największej komercyjnej drukarki 3D dla przemysłu – Atmat Jupiter oraz drukarki Atmat Saturn. Nie zabraknie również mniejszych urządzeń, także w nowych wersjach, mowa o serii drukarek Atmat Signal, oraz najnowszych urządzeniach, drukarce – Atmat Galaxy oraz Atmat Merkury.Zespół inżynierów pokaże, jak ogromne możliwości daje świat technologii addytywnej, jakie oferują urządzenia i jak wiele mogą takie urządzenia wnieść do biznesu. Udowodnią, że rozmiar wydruku w żadnym wypadku nie jest problemem a wręcz przeciwnie — atutem. Drukarki 3D zostaną zaprezentowane z najlepszej strony, a specjaliści z firmy Atmat będą odpowiadać na pytania oraz doradzać osobom zainteresowanym tematem drukarek przemysłowych.

Dwa oblicza
Dodatkowo firma pokaże swoje drugie oblicze i zaprezentuje swoje możliwości na równocześnie trwających targach inżynieryjnych STOM Robotics. Młodzi specjaliści kompleksowo rozwiązują problemy przemysłowe, więc wydarzenie to będzie idealną okazją na opowiedzenie o swoich umiejętnościach oraz zrealizowanych projektach.

Źródło: Atmat

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również