Cykl bezpłatnych konferencji "Przemysł: przysłość tworzenia Autodesk"

© Autodesk

Udostępnij:

Autodesk Road Show 2016 odbędą się w Gdańsku (8 czerwca), Kielcach (14 czerwca), Poznaniu (15 czerwca), Krakowie (16 czerwca) oraz Katowicach (21 czerwca). To cykl spotkań, w których uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej, jak wydajnie zarządzać dokumentacją projektową, a także jak optymalizować produkt.

Istotnym elementem spotkań będzie prezentacja wyników raportu Tech-Clarity nt. systemów PDM. Celem raportu było obalenie podstawowych mitów o systemach PDM i prezentacja faktów, które pozwolą na wskazanie korzyści wynikających z wydajnego zarządzania danymi. Przybliżone zostaną również nowe możliwości Autodesk Product Design Suite i Autodesk Inventor, nowe narzędzia do analiz i symulacji, a także do współpracy zespołowej – Fusion 360, A360, AnyCAD.Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenie będzie potwierdzane przez organizatora. Szczegółowa agenda na poszczególne spotkania oraz więcej informacji na stronie www.autodesk.pl/mfgroadshow.pl.

- Rozwój współczesnych technologii zmienia sposób podejścia do procesu projektowania, a następnie wytwarzania i serwisowania produktów. Rewolucja przemysłowa stała się faktem, otwierając producentom nowe możliwości w postaci zaawansowanych narzędzi do zarządzania, współpracy oraz optymalizacji. Polskie przedsiębiorstwa są w większości otwarte na implementację nowych rozwiązań do zarządzania produkcją i cyklem życia produktu. Niebagatelne znaczenie w tym obszarze mają również aplikacje chmurowe, które z kolei zapewniają elastyczny dostęp do najnowszych technologii większej liczbie firm, także tym z sektora MŚP – komentuje Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również