Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Targi
20-22.04.2021
Online

Adres www: https://innoform.pl/

Organizator: Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.


kontakt

Patronat Magazynu Przemysłowego Nasz patronat


O wydarzeniu

Wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej INNOFORM® to jedyne i najważniejsze wydarzenie dla tego sektora przemysłu. Wydarzenie organizowane jest przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm, oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. – firmę z 25-letnim doświadczeniem w organizacji wystaw, konferencji i sympozjów.


W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie spotkania w formie online. Program wydarzenia został opracowany tak, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z najnowszymi trendami i doniesieniami ze świata, nawiązać cenne kontakty i poznać nowości technologiczne dostępne na rynku. Udział w trzydniowym spotkaniu sprawi, że wdrożenie najnowszych rozwiązań będzie proste i szybkie. Organizatorzy jak zawsze zapewniają najwyższy poziom merytoryczny spotkań w ramach międzynarodowej konferencji poświęconej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. Wydarzenie, jak co roku, dopełni Giełda Kooperacyjna, będąca przestrzenią biznesowych rozmów i finalizacji transakcji, która od pierwszej edycji połączyła trzystu przedsiębiorców. Trzeciego dnia odbędą się prezentacje biznesowe firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową, będące doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Targi INNOFORM® 2021 to doskonała okazja do prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.


Informacje firmowe
Firmy
Powiązane z wydarzeniem