Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Targi
09-11.03.2021
Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze, ul.Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz

Organizator: Bydgoski Klaster Przeemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.


więcej szczegółów


O wydarzeniu

W odpowiedzi na aktualną sytuację epidemiologiczną organizatorzy Targów INNOFORM zapraszają w tym roku na wydarzenie w formule on-line, które odbędzie się w dniach 9-11 marca 2021 r. Wśród imprez towarzyszących odbędą się m.in. międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy. Wydarzenia, jak co roku, dopełni Giełda Kooperacyjna, będąca przestrzenią biznesowych rozmów i finalizacji transakcji, która od pierwszej edycji połączyła już trzystu przedsiębiorców.

Trzeciego dnia odbędą się prezentacje biznesowe firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową, będące doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, to jedyne i najważniejsze wydarzenie skierowane do przemysłu narzędziowo-przetwórczego, na które czeka cała branża. Wydarzenie organizowane jest przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm oraz Targi w Krakowie, firmę o ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji wystaw, konferencji i sympozjów.

Branże