Drukarki do znaków bezpieczeństwa

©

Udostępnij:

Nowa wielokolorowa drukarka etykiet i znaków  BBP™35 oraz nowa wielokolorowa drukarka etykiet i znaków z możliwością wycinania BPP™37 wspomagają pracę profesjonalistów z dziedziny bhp i pracowników operacyjnych jako bezpieczne i wydajne urządzenia oferujące możliwość druku w kolorze znaków i etykiet o różnych kształtach.

Uwagę zwracają bardzo wysokiej jakości druk w kolorze, możliwość docinania arkuszy, łatwa, automatyczna konfiguracja etykiet oraz intuicyjny ekran dotykowy, pozwalający przygotować na terenie zakładu na bieżąco każdego typu znak.Większa wydajność i mniej wypadków przy pracy
Przykuwające uwagę pracowników znaki dotyczące bhp i wydajnej pracy zgodnie z filozofią oszczędnego korzystania z zasobów przyczyniają się do zmniejszenia czasu przestoju maszyn, zwiększenia wydajności, a także realizacji celów z zakresu bhp i wydajności oraz spełnienia wymagań obowiązujących przepisów. Dzięki nim pracownicy i wykonawcy zewnętrzni są informowani o optymalnych metodach pracy, ostrzegani o zagrożeniach, a także dowiadują się o obowiązujących środkach ostrożności. Drukarki BBP35 oraz BBP37 umożliwiają profesjonalistom projektowanie na bieżąco zindywidualizowanych znaków na terenie zakładu, dzięki którym zwiększa się bezpieczeństwo i wydajność pracy na jego terenie.

Dowolne kolory, dowolny kształt
Znaki są skuteczne wtedy, gdy przykuwają uwagę pracowników i wykonawców zewnętrznych na terenie zakładu. Zindywidualizowane znaki wielokolorowe w dowolnym kształcie doskonale służą temu celowi. Drukarka BBP37 oferuje doskonałą jakość kolorów i możliwość docinania arkuszy. Oba modele mają także opcję prostego wkładania materiałów eksploatacyjnych, automatycznej konfiguracji znaków, łączność LAN i opcjonalnie łączność przez Wi-Fi, a także możliwość korzystania z niej poza siecią, przy prędkości drukowania 127 mm na sekundę.

Oba modele, BBP35 i BBP37, są zgodne z szeroką gamą oferowanych przez firmę Brady trwałych materiałów do produkcji znaków i etykiet, odpornych na działanie nawet najbardziej wymagających środowisk przemysłowych. Druk wielokolorowy i możliwość docinania arkuszy pozwala użytkownikom tych drukarek projektować szeroką gamę różnych znaków przy użyciu tylko jednego rodzaju materiału.

Dodatkowa wydajność dzięki platformie Brady Workstation
Do wygodnej obsługi drukarki BBP37 służyć może też dostępna do pobrania platforma aplikacyjna Brady Workstation. Brady Workstation zawiera wiele aplikacji przeznaczonych do projektowania konkretnych znaków. W połączeniu z platformą Brady Workstation drukarka BBP37 umożliwia projektowanie na terenie zakładu na bieżąco dostosowanych do indywidualnych potrzeb zakładu znaków bhp i związanych z oszczędnym gospodarowaniem zasobami.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również