Dwusekcyjna pompa zębata PZ 115

©

Udostępnij:

W ofercie Zakładów Hydrauliki Siłowej z Łodzi dostępna jest już dwusekcyjna pompa zębata PZ 115. Nowe urządzenie cechuje się unikatową budową oraz szerokim spektrum zastosowania.

Dwusekcyjna pompa zębata PZ 115 to nowa pozycja w ofercie spółki ZHS. Urządzenie umożliwia wytworzenie dwóch niezależnych strumieni oleju. Pierwsza sekcja o wydatku 53 cm3/obrotów przeznaczona jest do zasilania obiegu przekładni hydrokinetycznej i zasilania sterowania skrzynią biegów w układzie napędowym maszyny. Natomiast druga sekcja, o wydatku 8,1 cm3/obrotów, przeznaczona jest do odsysania oleju przeciekowego z zamkniętej przestrzeni pomiędzy silnikiem spalinowym, a przekładnią hydrokinetyczną.Pompa PZ 115 może być również wykorzystywana do innych celów, np. jako źródło zasilania innych odbiorników na maszynie roboczej. Cechą, która ją wyróżnia na tle konkurencji, jest unikalna budowa. Gabaryty nowego modelu PZ pozwalają na zabudowanie go w korpusie przekładni hydrokinetycznej, dzięki czemu wymiar przekładni jest minimalny. To jedyne tego typu urządzenie dostępne na polskim rynku.

Nowy model z powodzeniem może być wykorzystywany w maszynach górniczych, wiertniczych, budowlanych np. ładowarkach, prasach, maszynach rolniczych, obrabiarkach i wielu innych. Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

www.zhs.com.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również