Expom stawia teraz na morskie dźwigi

©

Udostępnij:

Fabrykę spółki opuściły właśnie kolejne dwa łamane dźwigi Knuckleboom, w których zastosowano zaawansowane rozwiązania antykorozyjne.

Najbardziej wymagającą była pierwsza z maszyn – wielkogabarytowy dźwig teleskopowy HSC 700. Jednostka o wadze 55 ton, wysokości 40 metrów i udźwigu 18 ton. Dziś dźwig ten pracuje w dalekim Dubaju.Dźwigi knuckleboom wyróżniają się specjalnymi zabezpieczeniami przed kolizją i nadmiernymi przeciążeniami oraz zaawansowanymi rozwiązaniami antykorozyjnymi. Jednostki wyposażone są w system zdalnego sterowania oraz szereg udogodnień zwiększających komfort obsługi. Posiadają układy hydrauliki siłowej i elektryczne oraz systemy elektroniczne. Umożliwia to ich sprawne funkcjonowanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również