Kennametal z tytułem World's Most Ethical Companies

© Kennametal

Udostępnij:

Firma Kennametal została uhonorowana tytułem World's Most Ethical Companies na rok 2016 przez Instytut Ethisphere, globalnego lidera w definiowaniu standardów etycznych w biznesie.

Firma już po raz piąty z rzędu otrzymuje tytuł World’s Most Ethical Companies, nadawany firmom wyróżniającym się w wewnętrznym promowaniu standardów i praktyk etycznych w biznesie, pozwalających menadżerom i pracownikom na dokonywanie właściwych wyborów oraz kształtowanie standardów przemysłowych.- Etyka i uczciwość stanowią fundament naszej kultury w Kennametal i w dużym stopniu przyczyniają się do naszego sukcesu - powiedział Ron De Feo, prezes i dyrektor generalny. - To dzięki 12 tys. członków naszego zespołu na całym świecie zyskujemy to wyróżnienie już piąty rok z rzędu. Ich niezachwiane zaangażowanie w pracę z najwyższymi standardami etycznymi zawsze było fundamentem sukcesu Kennametal i ma ogromne znaczenie dla naszej przyszłości.

Kennametal jest jedną z dwóch firm z kategorii podzespołów i akcesoriów do maszyn, uhonorowanych w tym roku.

- Firmy polegają na Ethisphere, jeśli chodzi o ciągłe podnoszenie standardów w działalności korporacyjnej. Te wyróżniające się w zakresie wspierania postaw obywatelskich, integralności i przejrzystości tworzą większą wartość dla swoich inwestorów, społeczności, klientów i pracowników, zapewniając dzięki temu trwałą przewagę biznesową - wyjaśnia Timothy Erblich, prezes Ethisphere.Przedstawiciele Kennametal odebrali nagrodę 2016 World’s Most Ethical Companies na dorocznej gali Ethisphere’s Annual Gala Dinner w Nowym Jorku.

Źródło: Mepax

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również