Kolejna edycja IDEEN-FABRIK+

©

Udostępnij:

W lutym - po raz pierwszy w Polsce - fachowcy z całego kraju mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu sygnowanym marką IDEEN FABRIK+. Kolejne spotkanie w ramach tej edukacyjno-technicznej inicjatywy odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Szkoleniowym KOMET POLAND w Kędzierzynie-Koźlu.

IDEEN-FABRIK+ to ogólnoświatowa marka należąca do niemieckiej KOMET GROUP. W jej ramach - we wszystkich krajach, gdzie obecna jest firma KOMET - jej przedstawiciele dzielą się profesjonalną wiedzą techniczną. W Polsce działające w ramach IDEEN FABRIK+ Centrum Szkoleniowe KOMET POLAND koncentruje się na zagadnieniach dotyczących wiercenia, frezowania i szeroko pojętej obróbce skrawaniem.- Wiedza, którą dysponują prowadzący naszego Centrum Szkoleniowego jest wykorzystywana w niemal każdej gałęzi przemysłu - opowiada Tomasz Sosnowski - dyrektor handlowy KOMET-URPOL. - Tym razem skoncentrujemy się na zagadnieniach związanych z wierceniem narzędziami składanymi - dodaje Sosnowski.

Myślą przewodnią, która przyświeca spotkaniom pod auspicjami IDEEN FABRIK+, jest transfer wiedzy pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami spotkania o charakterze szkoleniowym.
- 23 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu nie tylko zaprezentujemy dorobek naszych inżynierów, którzy pracują nad optymalizacją zarówno kosztów wiercenia, jak i skróceniem czasu przeprowadzenia procesu technologicznego. Dojdzie - jak to miało miejsce w czasie pierwszej edycji IDEEN FABRIK+ w Polsce - do twórczej wymiany wiedzy, do transferu know-how, który jest jednym z wyróżników naszych spotkań - opowiada Sosnowski.

23 kwietnia w Centrum Szkoleniowym KOMET POLAND w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się drugie spotkanie w ramach IDEEN-FABRIK+. Tym razem tematem będzie „Wiercenie narzędziami składanymi". - Spektrum zastosowanie wierteł z rodziny KOMET GROUP jest najszersze spośród technologii wiercenia dostępnej w Polsce. Tym bardziej najbliższa edycja IDEEN FABRIK+ w naszym kędzierzyńskim Centrum Szkoleniowym zapowiada się interesująco" - przekonuje dyrektor Sosnowski.Uczestnictwo w spotkaniach Centrum Szkoleniowego KOMET POLAND jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.kometgroup.pl.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również