Kompozyt-Expo - kluczowe targi branży

Kompozyt-Expo © Targi w Krakowie

Udostępnij:

Materiały kompozytowe znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia: budownictwie, motoryzacji, przemyśle lotniczym, kolejowym, sportowym, spożywczym, a nawet w medycynie. Posiadają olbrzymi potencjał rozwoju o czym świadczy stale rosnąca liczba wystawców z Polski i zagranicy na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo.

Liczny udział międzynarodowych firm, a także niezwykłe wydarzenia towarzyszące potwierdzają uznaną markę i rangę krakowskich targów kompozytowych, jednego z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna, ósma już edycja wydarzenia ponownie zaskoczy nas premierami i nowinkami technologicznymi.
Nowością będzie strefa Active Zone, na której prezentowany będzie sprzęt sportowy, do produkcji którego użyto materiałów kompozytowych oraz nowoczesnych technologii.


Także w tym roku podczas targów nowo powstałe firmy w ekonomiczny sposób będą miały okazję przedstawić ofertę na Strefie Start-up. Dzięki bezpośrednim kontaktom z inwestorami będą w stanie zrealizować konkretne zlecenia i projekty biznesowe.

Tegorocznej edycji Targów Kompozyt-Expo będą towarzyszyły jeszcze dwie imprezy przemysłowe: 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation oraz 2. Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE. Wystawa będzie okazją do poznania nowoczesnych materiałów – od żywic i włókien poprzez żelkoty i wypełniacze, kończąc na półproduktach i produktach kompozytowych oraz maszynach do ich obróbki. To także okazja do spotkania przedstawicieli gałęzi przemysłu, zainteresowanych poprawą efektywności energetycznej w swoich zakładach. Wszystko po to, by pokazać, jak szerokie zastosowanie mają kompozyty, nazywane materiałami przyszłości.

8. Międzynarodowe Targi Kompozyt-Expo odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 11-12 października.


TOP w kategorii
Więcej informacji na: www.kompozyty.krakow.pl

Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również