Maintenance i SyMas 2015 już za nami. Relacja i zdjęcia

© Maintence

Udostępnij:

W jednym miejscu zebrali się producenci i dostawcy, którzy zaprezentowali najnowsze technologie oraz rozwiązania dedykowane dla przemysłu. Podzielili się także cennymi doświadczeniami w zakresie obróbki, magazynowania i transportu materiałów sypkich i masowych.

6-7 października 2015 Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków po raz kolejny zamieniło się w jedno z najważniejszych miejsc w branży przemysłowej. To właśnie tutaj odbyły się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz VI Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance organizowane przez Targi w Krakowie.Na obydwu wydarzeniach nie zabrakło przedsiębiorców, inżynierów oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem zakładów przemysłowych. Z roku na rok powiększa się liczba wystawców, a udział w imprezie jest szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Podczas targów odbyły się także seminaria workShops, konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich oraz Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Uczestnicy targów mieli także okazję wziąć udział w pokazach wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych przygotowanych przez Grupę WOLFF.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również