Modem Option ICON 505M

©

Udostępnij:

Firma Wel.com, dystrybutor modemów i akcesoriów do mobilnego Internetu, przedstawiła kompaktowy modem USB Option ICON 505M, który daje błyskawiczny dostęp do internetu mobilnego oraz posiada slot kart microSD. Dzięki technologii HSDPA/HSUPA w niezwykle prosty sposób można przesyłać duże pliki oraz oglądać media strumieniowe w wysokiej rozdzielczości. Wszystko to z prędkością pobierania do 14,4 Mbps oraz wysyłania do 5,76 Mbps, która przewyższa prędkość łącz w wielu domach czy biurach.

Wbudowany czytnik kart microSD może pełnić rolę podręcznej pamięci USB, która jest podstawą działania Option uCAN Move. uCAN to platforma pozwalająca na korzystanie z aplikacji umieszczonych w modemie. Funkcja Zero Footprint zadba o bezpieczeństwo podczas pracy z dokumentami, programami czy podczas przeglądania internetu. Dzięki niej użytkownik nie pozostawia żadnych śladów aktywności na komputerze klienckim a wszystkie dane są zapisywane na kacie microSD urządzenia.Option ICON 505M współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows, Mac OS X oraz Linux. Dlatego modem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do internetu oraz intuicyjnego i łatwego w obsłudze urządzenia niezależnie od platformy systemowej.

Stylowy i niebanalny charakter Option ICON 505M podkreśla doskonała jakość wykonania. Czarna matowa obudowa posiada fakturowaną powierzchnię z przecinającymi się ukośnie liniami. Osoby ceniące dbałość o szczegóły, indywidualność i niezależność z pewnością zainteresuje możliwość dostosowania wyglądu urządzenia do własnych upodobań poprzez zmianę koloru i tekstury powierzchni modemu.

Option ICON 505M to niezwykle atrakcyjne urządzenie wyposażone w zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programowe.

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również