O produkcji w nowoczesnym wydaniu

© MM Conference

Udostępnij:

W dniach 13 i 14 kwietnia 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się Forum Nowoczesnej Produkcji. W trakcie wydarzenia branżowi specjaliści, będą prowadzić debatę na temat przyszłości sektora produkcyjnego.

Produkcja przemysłowa jako filar konkurencyjności gospodarek służy budowaniu trwałego i opartego na stabilnych fundamentach wzrostu. Niezbędne jest zatem wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm na rynku krajowym. To właśnie tymi zagadnieniami zajmą się eksperci w trakcie Forum Nowoczesnej Produkcji.Paneliści skupią się także na najbardziej kluczowych elementach, które decydują o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw produkcyjnych: optymalizacji procesów produkcji i kosztów działalności, efektywnemu zarządzaniu strukturą, zasobami ludzkimi i surowcowymi, nastawieniu na jakość.

Nad zakresem tematycznym forum czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem Dariusza Piotrowskiego - Członka Zarządu Microsoft Polska oraz Joanny Makowieckiej-Gacy - Prezes Zarządu Polimex-Mostostal.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.forumprodukcji.pl.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również