PGNiG o innowacjach na Kongresie AIESEC

© PGNIG

Udostępnij:

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zaprosiło uczestników 68. Światowego Kongresu AIESEC do współpracy nad rozwojem innowacyjnych projektów. PGNiG SA jest Partnerem Wspierającym wydarzenia.

Do 23 sierpnia 2016 roku w Warszawie prawie tysiąc młodych ludzi z całego świata pracować będzie nad innowacyjnymi pomysłami dla firm z różnych branż. Najciekawsze propozycje będą mogły zostać wprowadzone w życie. Warunek jest jeden – projekty muszą być zgodne z globalnymi Celami Zrównoważonego Rozwoju, które w grudniu 2015 roku zostały przedstawione przez Organizację Narodów Zjednoczonych.Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo przygotowało dla uczestników Kongresu warsztaty. Zadaniem dla biorących w nich udział było przygotowanie kampanii promującej korzystanie z pojazdów napędzanych CNG.

W temat wprowadził młodych ludzi Maciej Szota, zastępca dyrektora Departamentu Badań i Rozwoju PGNiG SA, który wcześniej wystąpił także z prezentacją przybliżającą słuchaczom obszar działalności Spółki oraz innowacje w infrastrukturze Grupy Kapitałowej. Eksperci z PGNiG SA ocenili wyniki pracy wszystkich zespołów warsztatowych, a najciekawsze propozycje rozwiązań będą mogły zostać wykorzystane w działaniach Spółki.

PGNiG SA jest Partnerem Wspierającym 68. Światowy Kongres AIESEC. Organizuje go globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do ponad 120 krajów. Organizacja zrzesza ponad 80 tysięcy członków, głównie studentów kierunków ekonomicznych.Źródło: PGNIG

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również