Powłoka o strukturze ta-C do części samochodowych

Oerlikon Balzers, powłoka Balifor T © Oerlikon Balzers

Udostępnij:

Światowy lider w branży powłok samochodowych prezentuje Balifor T jako powłokę o strukturze ta-C na komponenty samochodowe. To kolejna technologia dla branży motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje już rozwiązania od Balinit DLC do Balifor M (wielokrotnie nagradzanej powłoki na bazie molibdenu), a także Balifor T – tetraedryczną powłokę węglową.

Oerlikon Balzers od lat dostarcza powłoki ta-C z procesami łukowymi o wysokiej energii dla innych branż, np. narzędziowej. Obecnie rozwiązania wprowadzane są na rynek motoryzacyjny jako całość. Pakiet serwisowy obejmuje unikalny, opracowany przez firmę proces Controlled Contact Pressure Post-Treatment Process, zapewniający stałe, niezawodne wyniki na całym świecie. Powłoki Oerlikon Balzers spełniają standardy motoryzacyjne w zakresie wymagań i procesów, obejmując pełen łańcuch wartości dodanej od producentów OEM do poziomu Tier2.Od ponad 20 lat współpracujemy z branżą motoryzacyjną. Nasze kontrolowane i ustandaryzowane procesy gwarantują powtarzalność i dlatego mogą zapewnić identyczne wyniki na całym świecie: czy to w przypadku tej samej produkcji w różnych lokalizacjach, czy też w przypadku transferu z jednego miejsca do drugiego. Oerlikon Balzers spełnia standardy motoryzacyjne w zakresie wymagań, procesów i przemysłu, obejmując pełny łańcuch wartości dodanej od producentów OEM do poziomu Tier2 – mówi Jochen Weyandt, szef działu rozwiązań motoryzacyjnych w Oerlikon Balzers. – Klienci mogą przetestować swoje części w swojej konkretnej aplikacji; próbki są dostępne w krótkim czasie. Nasze globalne zespoły są gotowe do wspólnego podejścia do rozwoju, aby opracować najlepsze, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie oparte na Balifor T.Źródło: Oerlikon

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również