Prasy krawędziowe HACO w opcji TANDEM

©

Udostępnij:

Belgijska grupa HACO, funkcjonując na rynku obróbki metali, współpracuje na co dzień z innowacyjnymi przedsiębiorstwami. Jednym z nich jest MSK Covertech Group, światowy lider produkcji opakowań i systemów logistyki. Gruntownie reorganizując swoją fabrykę na Węgrzech, firma ta zdecydowała się wdrożyć prasy krawędziowe HACO Euromaster w opcji TANDEM.

Projekt został wykonany na specjalne zamówienie MSK Węgry. Składa się z dwóch pras krawędziowych, które mogą pracować zarówno razem, jak i osobno, i konfigurowane są w zależności od potrzeb użytkownika. Celem modernizacji była automatyzacja. Założony cel, czyli uzyskanie efektywnego ekonomicznie przepływu materiałów, osiągnięto dzięki prasom krawędziowym HACO oraz zakupionym wcześniej nożycom gilotynowym HACO o długości cięcia 6 m. Oprócz maszyn wykonanych dla MSK zastosowano również zaawansowane oprogramowanie Hacobend, dzięki czemu operatorzy mogli w prosty i dostępny sposób wdrożyć zmiany w procesie produkcyjnym. Fabryka planuje podwoić swoją produkcję w ciągu najbliższych 4 lat poprzez wprowadzoną innowację oraz dzięki rozwiązaniom HACO dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również