Prostownik do baterii przemysłowych 2100 HP

prostowniki do akumulatorów przemysłowych © Exide

Udostępnij:

Prostowniki wysokiej częstotliwości serii HP firmy Exide oferują optymalne ładowanie i zapewniają przy tym znaczne oszczędności energii i kosztów eksploatacji, jak również powodują mniejszą emisję CO2.

Prostownik 2100 HP można używać do ładowania szerokiej gamy akumulatorów przemysłowych różnych pojemnościach i wykonanych w różnej technologii. Do ładowania największych akumulatorów o pojemności powyżej 2000 Ah służy specjalna odmiana prostownika 2100 HP High Output.

Exide, prostownik 2100 HP do akumulatorów przemysłowychGama ładowarek HP posiada nowoczesny graficzny wyświetlacz LCD, ułatwiający proces ładowania, prowadząc użytkownika przez jego kolejne etapy, a dobrze widoczne diody LED pokazują na bieżąco stan naładowania akumulatora.

Rozbudowany interfejs użytkownika pozwala m.in. zarejestrować dokładne parametry ostatnich 250 cykli ładowania, a także przy wykorzystaniu 6 diod LED wskazuje 6 typowych błędów jasno opisanych na wyświetlaczu. Dodatkową zaletą prostownika 2100 HP są jego mniejsze wymiary i waga w porównaniu do większości konwencjonalnych prostowników, dzięki czemu mniejszy jest koszt jego transportu czy instalacji. Możliwa jest także instalacja naścienna prostownika.

Źródło: Exide

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również