Rusza pierwsza edycja Abplanalp Challenge CNC

© Abplanalp

Udostępnij:

Ponad 2000 uczestników, 10 pytań i atrakcyjne nagrody do zdobycia. Abplanalp zorganizowało konkurs skierowany do osób, zwłaszcza uczniów szkół technicznych, którym bliska jest tematyka obrabiarek CNC.

Abplanalp Challenge CNC, bo tak nazywa się konkurs, wystartował na początku października. To pierwsze tego typu zmagania zorganizowane w Polsce. Pierwsza edycja konkursu została podzielona, podobnie jak rok szkolny, na dwa semestry. Pierwszy etap zakończy się w połowie grudnia, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Drugi rozpocznie się w nowym roku.Każdy z uczestników konkursu zorganizowanego na stronie www.Abplanalp.pl/CNC2015 musi co tydzień zmierzyć się z nowym zadaniem. Część z nich to pytania sprawdzające wiedzę, przy których trzeba zaznaczyć poprawną odpowiedź, inne wymagają większego zaangażowania i kreatywności. Wszystkie dotyczą zagadnień związanych z obróbką CNC.

W zabawie bierze udział już ponad 2000 osób i każdego dnia dołączają kolejne. Co ważne, uczestnictwo w Abplanalp Challenge CNC można rozpocząć w dowolnym momencie – nawet tuż przed zakończeniem konkursu. Odpowiedzi na pytania, które zostały opublikowane wcześniej, można udzielić zaraz po rejestracji, nic na tym nie tracąc.

Dodatkową motywacją dla każdego z uczestników są atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę czeka iPad firmy Apple. Ponadto w puli nagród znajduje się po 5 urządzeń iPod Touch oraz iPod Nano. Dodatkowo co tydzień do wygrania firmowe gadżety Abplanalp – zdobywają je osoby, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na zadanie konkursowe.Źródło: Abplanalp

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również